Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Master
ca: Mestre
