Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Headline
da: Overskrift

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Asc
da: Stigende
