Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
