Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Asc
el: Αύξ
