Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Administrative title
id: Judul administrasi

en: Asc
id: Urutan turun
