Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Master
it: Principale
