Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Reset
jv: Baléknā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
