Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა
