Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
