Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
