Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Post to Twitter
ru: Отправить в Twitter

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Enter title here
ru: Введите заголовок
