Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Asc
sk: Vzostupne
