Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
