Uber Publisher Breaking News (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Headline
fi: Otsikko

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Master
fi: Isäntä
