Uber Publisher Breaking News (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: URL
hu: Webcím

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Headline
hu: Címsor

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
