Uber Publisher Breaking News (8.x-5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
