Uber Publisher Breaking News (8.x-5.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Headline
es: Titular

en: Post to Twitter
es: Publicar en Twitter

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Master
es: Máster
