Uber Publisher Breaking News (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Asc
nl: Oplopend
