Uber Publisher Core (7.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Component
am: ምንዝር

en: Sort by
am: ደርድር

en: comment
am: አስተያይት
