Uber Publisher Core (7.0.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Article
mr: लेख

en: Articles
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Inline
mr: आतील

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Taxonomy term page
mr: वर्गीकरण संज्ञेचे पान
