Uber Publisher Core (7.0.0) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Section
oc: Seccion

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: <none>
oc: --pas cap--

en: All
oc: Tot

en: Panels
oc: Escapolons

en: Off
oc: Desactivat

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Original image
oc: Imatge original

en: Sort by
oc: Triar per

en: comment
oc: comentari

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sport
oc: Espòrt

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Master
oc: Maître
