Uber Publisher Core (7.0.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Article
si: ලිපි

en: Articles
si: ලිපි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
