Uber Publisher Core (7.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: All
mn: Бүгд
