Uber Publisher Core (7.0.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Text
bg: Текст

en: <none>
bg: <не>

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: comment
bg: Коментар

en: Apply
bg: Търси

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
