Uber Publisher Core (7.0.1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Read more
is: Lesa meira

en: Article
is: Grein

en: Articles
is: Greinar

en: Comments
is: Ummæli

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Feed
is: Veita

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: <none>
is: <enginn>

en: Component
is: Íhlutur

en: Components
is: Íhlutir

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Inline
is: Innfellt

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Linked to media item
is: Tengt margmiðlunarefni
