Uber Publisher Core (7.0.1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Text
jv: Teks

en: <none>
jv: <nihil>

en: All
jv: Kabèh

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Asc
jv: Urut Maju
