Uber Publisher Core (7.0.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
