Uber Publisher Core (7.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Language
sr: Језик

en: Article
sr: Чланак

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.
