Uber Publisher Core (7.0.1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: comment
ug: باھا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
