Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Article
ht: Atik

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: comment
ht: kòmantè

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
