Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Feed
lt: Srautas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Section
lt: Sekcija

en: <none>
lt: -joks-

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: author
lt: autorius

en: Changed
lt: Pakeista

en: comment
lt: komentaras

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
