Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: comment
mk: коментар

en: - All -
mk: - Сите -
