Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: None
sk: Žiadne

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Attachment
sk: Príloha

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: author
sk: autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: comment
sk: komentár

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Top and bottom
sk: Hore a dolu

en: Offset
sk: Ofset

en: Image caption
sk: Titulok obrázku

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.
