Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: <none>
ast: <nengún>

en: Attachment
ast: Axuntu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Last update
ast: Cambéu últimu
