Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Article
be: Артыкул

en: Articles
be: Артыкулы

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Feed
be: Жывільнік

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: <none>
be: -Няма-

en: Attachment
be: Дадатак

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: comment
be: каментар

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі
