Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Article
cs: Článek

en: Articles
cs: Články

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: None
cs: Žádné

en: Feed
cs: Zdroj

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: <none>
cs: <žádné>

en: Attachment
cs: Příloha

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: author
cs: autor

en: Glossary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: comment
cs: komentář

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Offset
cs: Posun

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: The time that the custom block was last edited.
cs: Čas kdy byl uživatelský blok naposledy upraven.

en: A brief description of your block.
cs: Stručný popis vašeho bloku.

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.
