Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Full
eu: Osoa

en: author
eu: egilea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: comment
eu: iruzkina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Asc
eu: Goraka
