Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Read more
hu: Tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Articles
hu: Cikkek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Section
hu: Szakasz

en: <none>
hu: < nincs >

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Token
hu: Vezérjel

en: author
hu: szerző

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Changed
hu: Módosítva

en: comment
hu: hozzászólás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Offset
hu: Eltolás

en: Image caption
hu: Felirat a képhez

en: Politics
hu: Politika

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: Image style
hu: Képstílus

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the custom block was last edited.
hu: Az egyéni blokk utolsó szerkesztésének időpontja.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: All content, by letter.
hu: Minden tartalom, kezdőbetűk szerint csoportosítva.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.
