Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
