Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
