Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Article
te: వ్యాసం

en: Articles
te: వ్యాసాలు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Attachment
te: జోడింపు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: Full
te: పూర్తి

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు
