Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
