Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: All
be: Усе

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
