Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত
