Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
