Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
