Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
