Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
