Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: All
kk: Барлық

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
