Uber Publisher Daily Cartoons (8.x-5.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
